Na naszej stronie znajdą Państwo wiele rodzajów płyt warstwowych o różnych specyfikacjach umożliwiających dostosowanie ich do konkretnych potrzeb projektu. Nasze płyty warstwowe oferujemy z różnymi rdzeniami – styropianowym, poliuretanowym oraz wykonanym z wełny mineralnej, dzięki czemu dobiorą Państwo odpowiedni do własnych potrzeb. Tworzymy zarówno w wymiarach standardowych, jak i na specjalne życzenie klienta.

Nie posiadamy sztywnego cennika, gdyż rynek materiałów przemysłowych, w tym także tych niezbędnych do wykonania naszych produktów jest bardzo zmienny i mocno uzależniony od notowań giełdowych. Dlatego też chcemy potraktować Państwa poważnie i nie podawać błędnych stawek, a następnie korygować wyceny po złożeniu zamówienia. Wybieramy za to indywidualną obsługę każdego z naszych klientów oraz przedstawianie bieżących kosztorysów na dany okres.

Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami z naszej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z płytami warstwowymi oraz pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu do Państwa potrzeb.

Jeśli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą, prosimy o kontakt

telefoniczny

tel. +48 32 729 80 12
tel. +48 516 109 690

lub mailowo

biuro@plyty.warstwowe.pl