Tempo rozwoju współczesnego przemysłu wymusza na producentach tworzenie coraz większej ilości różnego rodzaju składów i magazynów. Przy klasycznym sposobie budowania, stawianie takich budynków byłoby bardzo kosztowne oraz długotrwałe, dlatego do ich produkcji wykorzystuje się obecnie specjalne płyty warstwowe na hale.

Jest to obecnie najchętniej wykorzystywany materiał do budowy wszelkich powierzchni składowo-użytkowych, ponieważ charakteryzuje się bardzo niską masą jednostkową, co znacznie ułatwia jego transport, a także sam montaż. Mnogość wykorzystywanych rdzeni pozwala na dostosowanie płyt do konkretnych warunków i zapewnienie długotrwałego i bezawaryjnego funkcjonowania.

Dodatkowo dzięki swojej bardzo dobrej izolacji cieplnej tworzy pozytywne warunki pracy, gdyż nie trzeba się martwić o niskie temperatury. Co wcale nie oznacza, że nie można stworzyć wręcz odwrotnych warunków, gdyż płyty warstwowe są także często wykorzystywane do tworzenia chłodni, mroźni, kontenerów, czy obiektów sportowych.

Jeśli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą, prosimy o kontakt

telefoniczny

tel. +48 32 729 80 12
tel. +48 516 109 690

lub mailowo

biuro@plyty.warstwowe.pl